Meist

Mis?

Kes meist ei oleks leidnud end mingil hetkel tundmatutelt kalavetelt? Olgu siis tegu uute vete sihiliku avastamisega, perekondliku puhkusega või ootamatu plaanimuutusega, võib selline tundmatus kohas vette hüppamine lõppeda niru või siis suisa ilma saagita jäämisega. See keskkond on loodud eesmärgiga kalamehele alati ja igas olukorras abi pakkuda. Nüüd tarvitseb sul vaid oma mobiiltelefoniga või sülearvutiga kalakoht.ee lehele kolada ning suure tõenäosusega oled sa juba sammukese lähemal edukamale püügipäevale.

Miks?

Selle keskkonna loomisel on kaks peamist eesmärki. Esiteks, peaks see leht toimima kui abimees kalamehele, pakkudes informatsiooni, mida kalamehel vaja võiks minna ning muutes selle võimalikult kättesaadavaks. Teisalt tahaks loota, et kasvõi vähesel määral suudab see lehekülg tõsta tänase harrastuskalamehe teadlikkust jätkusuutliku kalastamise ning üleüldise loodusest lugupidamise osas.

Kes?

Oleme kaks kalameest, kes juhtumisi lisaks kalastamisele jagavad huvi arvutite vastu. Rait töötab kalastamisest vabal ajal ühes ettevõttes IT administraatorina ning Rian on tänaseks päevaks vabakutseline programmeerija. Omavahel kahe eri riigi ja rahvuse kalastamisnippe jagades saigi see lehekülg alguse.

Add a comment