Tõnn

@esper
aktiivne 4 aastat, 8 kuud tagasi
Pärnu Purikas 2017 oli lahe üritus, kuigi purikad olid seekord targemad kui kalamehed. Diskotümps ja muidu müdistamine vaevalt et kalale meeldib. Jõudsin ka lahel tiiru teha., kuid lätlased kurtsid, et pole võtupäev. Kindlam on kui ise selles saab veenduda. Vaata
 • 4 aastat, 8 kuud tagasi

  Tõnn

  Pärnu Purikas 2017 oli lahe üritus, kuigi purikad olid seekord targemad kui kalamehed. Diskotümps ja muidu müdistamine vaevalt et kalale meeldib. Jõudsin ka lahel tiiru teha., kuid lätlased kurtsid, et pole võtupäev. Kindlam on kui ise selles saab veenduda.

 • 4 aastat, 9 kuud tagasi

  Tõnn

  Üldine arvamus on et, salvokamehed kolistavad ja peletavad lahel kala. Kõige sobilikum on kindlalt soomekelk.

 • 4 aastat, 9 kuud tagasi

  Tõnn

  Valgeranna all käib iga päev ahvena-rally. Nädalavahetusel on pidulisi tavapärasesdt rohkem. Vändramehe kirves teeb head tööd, kaasa 9,5 kg. Kuuldavasti on kirvevaimustus ka Peipsile levinud, kuigi ta tegelikult natuke tuimavõitu vintsimine ole.

 • 4 aastat, 9 kuud tagasi

  Tõnn

  Esimest korda Pärnu lahel. Kui kirveliigutus sai selgekss, hakkas ka kala tulema ( 7,5 sordiahvenat). Kaks auku tuleb kohe puurida, et kui kombain tööle hakkab, siis saab alamõõgulised kohe tagasi loopida. Aga kala trehvas ilus ja võib-olla kümmekond said veel ühe võimaluse.

 • 4 aastat, 9 kuud tagasi

  Tõnn

  Karakatitsa viib kähku mehed püügipiirkonda, kuid jää on seeaasta väga krobeline ja tagumik tuletab seda ka järgmine päev meelde. Eriti kui juhtud olema järelkärus.

 • 4 aastat, 9 kuud tagasi

  Tõnn

  Laupäeval Kodavere all toimus ahvenaralli. Mõned vilunumad, kes aktiivselt otsisid jäid ilmselt saagiga rahule. Sai küll teise lõhe piirkonnas proovitud, kuid ahvenat ei õnnestunud võtma meelitada. Päeva päästmiseks tegelesin särjepüügiga. Ahven olevat üldiselt loid, kuid stinger siiski toimis..

 • 4 aastat, 10 kuud tagasi

  Tõnn

  Seiklusrikast kala-aastat! Nii palju ägedaid kohti on plaani võetud. Kogus pole enam oluline, trofeed muidugi erutavad, kuid hea seltskond kaalub kõik üles.

 • 4 aastat, 10 kuud tagasi

  Tõnn

  Teine katse teemal merikas ei andnud tulemust. Niipalju targem, et korralik varustus ja õige planeerimine on hädavajalik. Lohutuseks õhtu Kasaril. Valejutt et luts ei võta.

 • 4 aastat, 10 kuud tagasi

  Tõnn

  Nädalavahetusel Jumindas. Loomulikult lootuses merikas kätte saada. Seekord oli kala targem ja mitte ainult minust vaid

  veelkolmest-neljast landiloopijast. Koht hea ja võrgumehed ilma ei jää, kuid sport on olulisem. Üks on kindel, tuleb olla vaikselt, sest merikal on terav kuulmine.

 • 4 aastat, 10 kuud tagasi

  Tõnn

  Tallinnas Katariina kail on sageli mehi külmetamas. Eesmärk merisiig. Midagi isegi tuleb. Leidub isegi ükssikuid merikahuvilisi. Miks ei ole veel Kasarilt häid uudiseid?

 • 4 aastat, 10 kuud tagasi

  Tõnn

  Kasari ei valmista pettumust, isegi, kui midagi ei saa. Nii juhtuski möödunud laupäeval. Lutsu peab veel ootama, kuigi väidetavalt keegi kuskil midagi on saanud.

 • 4 aastat, 11 kuud tagasi

  Tõnn

  Kuuldavasti tegeletakse Kasaril juba lutsuga. Merelinnas Tallinnas peab hakkama tikutulega otsimaa vimmafileed. See pidi lutsule kõige rohkem mokka mööda olema. Laupäev on seega planeeritud. Tegin omale juba Jõulukingi ära: Shimano Exage varustuse merika jahtimiseks. Saab kindlasti olema uus ja huvitav kogemus.

 • 4 aastat, 11 kuud tagasi

  Tõnn

  Pole viimasel ajal häid uudiseid ei Emajõe kallastelt ega Kasarilt. Võiks juba tali tulla, ettevalmistused ammu tehtud.

 • 4 aastat, 11 kuud tagasi

  Tõnn

  Sai laupäeval Paunkülas käidud. Päris järvele ei söendanud veel keegi minna , 3-4 meest istusid kanali alguses, kus oli 5-6 cm jääd. Kümmekond väikest ahvenat meetrisügavusest veest kirptirgu ja sääsevastsega. Lobisesin ühe kohalikuga, kes väitis, et ei kasuta kunagi sääsevastseid ja tulemused on sageli paremad kui linnameestel. Suvel pidi ikka…[Read more]

 • 5 aastat tagasi

  Tõnn

  Tõnn jättis teate. 5 aastat tagasi

  Keegi teadis rääkida, et varasematel aastatel on hilissügisel Vorbusel 2-kiloseid latusid saadud? Või peab Kasarile lutsu jahtima minema?

 • 5 aastat tagasi

  Tõnn

  Tõnn jättis teate. 5 aastat tagasi

  Põikasin pühapäeval kolmeks tunniks Vorbusele. Leidus siiski optimiste. Kala ei saanud, enamus mehi sättis juba kojuminekule. Ööseks jäi kolm-neli seltskonda. Nukravõitu oli pilt. Kas hooaeg hakkab läbi saaama?

 • Load More