Sissejuhatus

Avaleht Forums Kalakoht.ee Tagasiside Sissejuhatus

Viewing 5 reply threads
 • Author
  Posts
  • Siia teemasse on teretulnud kasutajate ja külastajate arvamused.
   Olgu tegu kiituste või kriitikaga, see siin on koht, kus saab suud puhtaks rääkida kalakoht.ee lehe teemadel.

  • Vertuska

   said

   Foorumi pildis inglis keelsed väljendid. Igasuguste quote, submit quick replay ja log out jne asemel peaks olema ikka eesti keelsed mõisted.

  • Olen seda tõlkimist pidevalt edasi lükanud, kuna suure tõenäosusega vahetame foorumimooduli lähiajal välja. Sellega koos saabub ka rahvakeelne foorum. Hetkel läheb vaba aeg pigem sisu loomisesse.

  • Väike märkus,kaupluste all on teil pood Kenzielin Zoo,aga avamis ajad on valed.E-R 8-18,L8-16,äitäh.need on õiged:)!

  • Tänan tähelepanu juhtimast. Viga parandatud.

  • H

   said

   Teen suure märkuse: …

   Pigem võiks seda nimetada tähelepanekuks.
   Ostsin 2014 suvel endale spinningu, sellise korraliku, kuna polnud aastaid enda isa (ja vanaisa) varustusega kalal käinud ja tekkis mõte uuesti vee-eluga lähedasemaks saada. Paljukülastatud Kalale.ee sait oli küll tore, kuid Kalakoht.ee jäi oma professionaalsusega meelepärasemaks. Kõige enam meeldib mulle siin veekogude andmebaas. Tõsi, andmeid oleks vaja värskendada, kuna 20-30 aastaga on kindlasti osades veekogudes märkimisväärselt tingimused muutunud. Võimalik, et ka kalastik.
   Samuti võiks registreeritud kasutajatel olla võimalus märkusi info alla teha. Kasvõi selliseidki, kus saaks hoiatada, et kaldalt püüdmine on võimatu või järv on totaalselt taimi täis kasvanud, et kaugemalt tulijad ei peaks oma aega ja energiat tühja käigu peale raiskama.

   Aga mis on selle veebiruumi kõige parem omadus (erinevalt eelpool mainitud leheküljega), arvestades ka muidugi seda, et siin pole ammu väga aktiivset sõnavõttu olnud, on see, et suvalist möla, ropendamist ega kirjavigadega kirjutatud postitusi pole mina veel kohanud. Sest kui sa riputad üles pildi ja keegi su spinningurulli maha teeb pole ka päris õige lähenemine teise mehe saaki “tunnustada”. Sest see inimene lihtsalt ei osale enam “ruumi” kujundamises. Ja kui inimesed enam ei osale siis on see lihtsalt “veebitahvel”, mitte kalameeste ühine “ruum”.

   Siiralt loodan, et asjad liiguvad (või vähemalt asjalikumad kalastajad liiguvad) selles suunas, et see keskkond saaks õitseda ja seda parimal ning viisakamal viisil. Eeldused selleks on juba loodud.

   Mina olen siia aadressile jäänud ja enda (ehk ka teiste) huvides alustasin ka kalastusretkede märkmetega (loe: blogiga).

   Edu meile.
   H.

Viewing 5 reply threads

You must be logged in to reply to this topic.

Pinnavirvendus [RSS]

Viewing 1 - 5 of 54 items

Värsket Foorumites