kuulutuse lisamine…

Avaleht Forums Kalakoht.ee Tagasiside kuulutuse lisamine…

 • This topic is empty.
Viewing 11 reply threads
 • Author
  Posts
  • kuha

   said

   Tere.
   …..ehk siis ei saa kuulutust lisada,ei registreeri ega võta pilte vastu….ka ei ava sisse logimisel koheselt lehte :-(( !?
   …nüüd näikse olevat kuulutus üleval,aga sellekohane teavitus/andmed puudu…teiseks,kus on lisatud fotod,olid ju ka fotod ja nendele on ka kuulutuses viidatud….nüüd on küll kõik segamini nagu körtpärtli särk…mis nõu aitab :-((?????
   …siin kalamaailmas oli ühel teiselgi portaalil sarnaseid tõrkeid,ei tea,kas liiga külm või mis :-((???
   …raakimatta muutmisest/kustutamisest !?

  • Tere Kuha,

   tõepoolest esines viimasel paaril päeval tehnilisi tõrkeid. Eile õhtuse seisuga peaksid need lahendatud olema ning kuulutuste lisamine taas toimima. Lisaks eemaldasin kuulutuse sisestamiselt praeguseks administraatoripoolse kinnitamise nõude. Ehk siis nüüd muutub kuulutus aktiivseks koheselt peale selle sisestamist.

   Esinenud probleemidest ja nende põhjustest täpsemat infot leiad siit: http://kalakoht.ee/foorum/?vasthtmlaction=viewtopic&t=48.0

  • kuha

   said

   Tere.
   Proovisin siis kuulutust uuesti lisada,…kuulutus küll järjekordselt üleval aga puudu on fotod/mis lisatud…see on selline lugu nüüd siis mõlema kuulutusega :-((((((((((…varem olid lisatud fotod ilusti olemas :-(((((((((((((

  • Tere Kuha,

   piltide aktiveerimist ei soovinud siiski automaatseks teha. Seda ennekõike erinevate robotite tõttu, mis mööda netti kolavad ning kõiksugu vormidesse sobimatut infot pritsivad. Kuulutus muutub aktiivseks küll koheselt, kuid pildid ootavad siiski administraatori kinnitust.

  • kuha

   said

   …ja kuhu kadus kuulutuse aegumise teavitus…kokkuhoid,taas :-))

  • Kokkuhoid just 🙂

   Aga vaatame nüüd, mis peale selle kuulutuse aegumist saab. Loodetavasti on teavitus taas kenasti olemas.

  • kuha

   said

   Tere.
   Kas oleks mõeldav,et kuulutus ja pildid avaldataks üheskoos?Kuna kuulutus on üks tervik ainult koos piltidega!…Piltide aktiviseerimine puhtalt sõltuv teie vabast ajast,aga kuulutus juba kehtib ju ilma piltideta,ehk siis jääb osa infost saamata ehk kuulutus pole atraktiivne ilma fotota :-((…ja aegumist loete ju ikka avaldamise ajast alates,mitte piltide aktiviseerimisest alates…niigi on tasuta avaldamise aeg imelühike,sellest ka ettepanek asja kiirendada…ka pole te erakuulutustega üle koormatud :-))

  • Tere kuha,
   valdavalt toimub piltide aktiveerimine tunni- paari jooksul. Mõnel üksikul juhul kulub selleks kauem. See kinnitamise süsteem on meil paigas seetõttu, et ette vältida olukorda, kus mõni “bot” või lihtsalt enda arvates naljahammas kalakoht.ee lehele sobimatu sisuga pildimaterjale sokutab.

  • kuha

   said

   …OK!…teksti võib ju ka peita mida iganes ja kuna tekst kohe aktiivne,siis spämmi levitamine ju hõlpsam kui fotode kaudu…mitte ei mõista/saa aru…kui te niikuinii administreerite/kontrollite postitusi,milles puänt !?…samas võib ju galeriise midagi lihtsalt postitada,samuti foorumisse midagi sokutada…on piisavalt kaua lugeda/näha teistele kasutajatele-enne kui jaole saate…või on hirmul siiski liiga suured silmad ?!…

  • Kuha, kuna värskeimate kuulutuste pildid on nähtavad kohe avalehel, siis seetõttu oleme otsustanud nende piltide avaldamist veidikene modereerida.

  • kuha

   said

   ….Nojah,heakene küll…aga see teebki ju selle lühikese tasuta kuulutuse aja/koos pildiga efekti siiski veel lühemaks…kuni paar tundi,vahel ka kauem :-((…nagu ma aru saan,on sama protsetuur ka tasulise kuulutuse korral-siis ju “kulu” ilmne…?!

  • kuha

   said

   ….ja teine lisatud foto ootab aktiviseerimist ka juba üle poole päeva…ehk annab midagi ümber korraldada…mõelge mehed…pole te ju sugugi kuulutustega üle koormatud või siiski… ?!

Viewing 11 reply threads

You must be logged in to reply to this topic.

Pinnavirvendus [RSS]

Viewing 51 - 54 of 54 items

Värsket Foorumites