Kuidas püüda haugi surnud sööda mängitamisega.

Avaleht Forums Kalakoht.ee Kalad Kuidas püüda haugi surnud sööda mängitamisega.

 • This topic is empty.
Viewing 0 reply threads
 • Author
  Posts
  • Liialt tihti kinnitavad kalamehed haugi püüdes oma elus- või surnud sööda konksule, heidavad rakenduse sisse ning jäävad siis tundideks ootama, et kork kaoks või und ennast ringi pööraks. Samal ajal võib läheduses ringi liikuda korralik krokodill, kes lihtsalt seda praktiliselt paigalseisvat pakutavat sööta ei märkagi. Kasutades sööda mängitamist suurendad oma šansse tunduvalt.

   Kõik, mida Sul selleks vaja on – elussööda(seekord siiski surnud sööda)rakendus, värskelt hukatud söödakala ning suurem haavel.

   Kinnita haavel trossi külge, kohe  pööra juurde. Sööt tuleb kinnitada konksudele kindlasti pea ees. Lükka ülemise konksu üks haru söödakala alumisest huulest sisse ning ülemisest välja. Alumise konksu üks haru suru kala küljelt sisse. Ongi sööt konksudele kinnitatud!

    

   Haavel uputab su söödakala põhja, kui lõpetad kerimise. Kerge vibutus ridvatipuga kergitab ta sealt jälle üles ning paneb ta üles või küljele sööstma. Jätka sellist kerimisviisi – keri, peatu, vibuta – ning Sinu söödakala käitub vees täpselt nagu surmaeelses agoonias kala. Ning see on suutäis, millele ükski lähedalasuv haug juba naljalt ära öelda ei suuda.

    

   Parimad söödad kasutamiseks on värske särg ning tint.

    

Viewing 0 reply threads

You must be logged in to reply to this topic.

Pinnavirvendus [RSS]

Viewing 1 - 5 of 54 items

Värsket Foorumites