Kalastusreisid

Avaleht Forums Kalakoht.ee Kalaretked Kalastusreisid

 • This topic is empty.
Viewing 0 reply threads
 • Author
  Posts
  • Sullar90

   said

   Pakume Teile võimalust lõõgastuda ning argimuredest vabaneda kalastusreiside näol.

   Meie peamised sihtkohad on seni olnud Kasari jõgi, Tänavjärv, Peraküla, Soodla veehoidla jne. Olemas on ka paat, mis mahutab 4 inimest. Meie võtame Teid hommikul kodust autoga peale ja viime teid kalale ning toome ka õhtul või järgmisel päeval(olenevalt reisi pikkusest) turvaliselt koju. Teie ülesandeks on võtta kalale kaasa hea tuju ning nautida kalastamist. Veel on võimalik saada koha peal väljaõpet algajatel või inimestel, kes on esimest korda kalal(Kunagi peab ju esimene korda ka olema!).

   Talvisel ajal on juba tehtud umbes paarkümmend lutsupüügi reisi Kasari jõele. Sügisel toimub püük kaldalt püüdes ning talvel, kui jää juba kannab, püütakse jää pealt. Siiani on kõik kliendid nägu naerul püügi lõpetanud(lutsu on kenasti liikunud).

   2013 aasta kevadel enne vimmapüügi keeluaega toimusid ka “vimmarallid”(Parimatel “õpilastel” oli püügi lõpuks üle 20 vimma kotis + Kasaril alamõõdulist vimba praktiliselt ei ole). Hetkel on põhiliselt käimas haugipüügireisid(enamjaolt trollimine) ning varsti hakkavad latikapüügireisid ja samuti ka linaskipüügireisid. Suve keskel hakkame korraldama ka reise Perakülla, kus on võimalik püüda lesta. Kuna lestapüük on hilisõhtune/öine püük, siis üldjuhul need reisid kestavad vähemalt 2 päeva. Lutsureisid algavad sügisel(oktoobri lõpp) ja kestavad kuni jää minekuni välja. Loomulikult on klientidel võimalik ka ise enda kalastusideedega välja tulla ning koos meie abiga need ka ellu viia.
   Võimalik on õppida ka võrgupüüki ja ridaõngega püüki.

   Reiside hinnad sõltuvad sihtkohast, püügiviisidest ja inimeste arvust.
   KÕIK HINNAD KOKKULEPPEL!

   NB! Rohkem infot ja huvitavat pildimaterjali leiate järgmiselt aadressilt:
   http://t-kalastusreisid.yolasite.com/
   ynuuu-Foto0074-1.jpg

Viewing 0 reply threads

You must be logged in to reply to this topic.

Pinnavirvendus [RSS]

Viewing 1 - 5 of 54 items

Värsket Foorumites