Kalakoha Suure Jutuvõistluse võitjad selgunud

Avaleht Forums Kalakoht.ee Kalakoha Suure Jutuvõistluse võitjad selgunud

 • This topic is empty.
Viewing 0 reply threads
 • Author
  Posts
  • Nii kiirelt need 30 päeva möödusidki. Suure osa neist päevadest võtsid paljudel meist kindlasti igakevadised treeninglaagrid kudesärgedest pungil kraavikallastel ning jõgedel. Nüüd, kus kuurialused ja rõdupealsed on kenasti nöörile tõmmatud head-paremat täis, mida ikka igapäevaselt kontrollimas ning varasemaid satse juba ka degusteerimas saab käidud, saab jälle mõnevõrra rahulikumalt võtta ja mõneks ajaks taas tööle keskenduda.

   Suur Jutuvõistlus on edukalt lõpule jõudnud ning käes on aeg auhindu väljastama asuda. Facebookis toimunud pingelise hääletuse tulemusena (kus oma hääle andis ligi 300 inimest) võitis Jutuvõistluse auhinnalise esikoha Rasmus Onkeli kirjutatud jutustus “Tonkaridva püük varesega”

   Oma auhinnaks valis Rasmus 3.9m pikkuse Volzhanka Feeder ridva. Suviseks latika- ja linaskipüügi hooajaks on Rasmus igal juhul nüüd valmis.

   Paralleelselt jutuvõistluse hääletusega oli kampaanial ka teine osa. Selleks oli Facebooki flaieri jagamine. Kõik, kes jagasid Suure Jutuvõistluse flaierit, osalesid loosimises, mille õnneliku võitja varustus täieneb ühe alljärgneva ritva võrra:

   Lihtkäsiõng Volzhanka Modern
   Stekkerõng Volgar Stekker
   Feeder Volgar Telefeeder
   Spinning Volzhanka Telespin

   Fortuuna tahtel osutus flaieri mängu võitjaks Ago Kermik – kellel palume ühendust võtta aadressil [email protected]
   Palju õnne võitjatele ning edu algavaks hooajaks!

Viewing 0 reply threads

You must be logged in to reply to this topic.

Pinnavirvendus [RSS]

Viewing 1 - 5 of 54 items

Värsket Foorumites